party list
Úterý 07-09-2010
kompletní partylist přidej akci
on air
Vysíláme každou druhou
neděli od 19.00 na Radiu 1
neděle 5. 9. 2010

1 | Real Transported Man – Alchemonica

/ / Cdr

2 | Alix Perez – Self Control

/ / Free

3 | Justice+Metro – Playloop

/ / MJAZZ LP 03

4 | B-Complex – Salad Is OK

/ / SAN-030

5 | Hiten – Intentions/ BWF

/ 029

6 | Exocent – Demon Seed (S.P.Y. rmx)

/ / NDIGITAL001

7 | Nymfo feat. Cern – Proton Pack

/ / P51UK19

8 | Netsky – Rise + Shine

/ / NHS167DD

9 | T Coy – Carino (DJ Marky + S.P.Y. rmx)

/ / DECON012D

10 | Technicolour+Komactic - Daydreamer

/ / Cdr

11 | Klute - Blackpony

/ / Suicide 052

12 | DJ G - Hydrate (Consequence rmx)

/ / WARM016

starší relace
S přípravou pořadu
Shadowbox nám pomáhá:
Maximum Underground
Titulní fotka

Report z Take Control s Ed Rush & Optical od Mamby

2008-12-12 [mamba]

I když víme, že Virus představuje skrytý program v počítači, jenž slouží k devastaci systému, na Take Control v Abatonu jsme se 21. 11. přišli nakazit dobrovolně. Jak moc zákeřné ty viry byly a jak silně nás poznamenaly se dočtete v reportu. Tak tedy menší aktualizace databáze viru pod nadpisem.

[ diskuse ] 4 příspevků

text: MAMBA

Jindy romantické listopadové dny, teď už jenom dlouhé a mrazivé noci, jejichž krásu většina mladých lidí odhaluje právě v pátek, kdy vylézají ze svých skrýší, aby jednak nasáli trochu čerstvého vzduchu a jednak uslyšeli blažené zvuky tónů. Nemusí ani dlouze přemýšlet, že právě Ed Rush a Optical budou zárukou jedinečné kvality, která stojí za zmrzlý nos a uši.

Se svým vstupem do Abatonu si uvědomím, že jak času, tak lidu je mnoho. Škoda, že jsem se neunáhlila a neposlechla si M4Y4, soudě dle jeho dodaného tracklistu sázel tvrdě a dobře: Cause 4 Concern - White Widow, Break & Silent Witness - The Question, Break and Fierce - Foodchain, Kemal - Mechanizm, Unknown Error - The Struggle, Break - Spirits, Break Fierce Nico - Empire i Draw, Keaton + Hive - Bring It On, Optiv - Surface Noise, SKC Munk and Hydro - Animism !!! Stratus - Get Hype, Polar - Futile Dream, Kemal - Plan B, Phace - Open Your Eyes, Raiden - Bulldoze, Vicious Circle - Bleak, Instra:mental - Rogue, Keaton + Hive - Bring It On.



Názorná ukázka protikladů, přesně taková je IM Cyber. Křehká, jemná blondýnka se schopností vás svým výběrem placek umlátit až k zemi. Tentokrát za podpory MC OneTwo, který mezi ostatními vynikal v dobrém slova smyslu. Nejen že se díky němu lid bavil, ale jeho texty nebyly jen hloupé dětské říkanky, nýbrž vcelku zajímavé slohovky. Tak se mi to líbilo, přesně tak jsem si představovala vyleštění parketu před nástupem headlinerů. Padlo například Infectious Funk (Icicle), The World Has Changed (SKC) nebo Knock You Down (Spor).

Zvedni hlavu výše a zaostři více, na řetězech vidíš tmavo-žlutý znak. Všechno se nám blíží, čas se jenom krátí a o první hodině ranní je tu Virus před námi. Už jenom s první plackou zapálit sirku a čekat na reakce šíleného davu, který se s každým mixem vymačkával jako citrón. Tří hodinová selekce dvou špičkových Djs Ed Rushe a Opticala mohla začít.

Creep Out (Noisia, The Upbeats), Clareth March (Spor), nějaký Temetrik a říkáš si - bože, taková energie, nezastavuješ se, nedá se to, nedýcháš, nevnímáš, jenom tancuješ a sem tam se rozhlídneš na ty druhé, kteří jsou ve stejném, někdy i hlubším, transu. Spor se svým 103 Degres a na to Sub Focus s Timewarpem. Pacman (Ed Rush, Optical) – možná remix od The Upbeats?, Imax (Culture Shock), od Spora - Knock You Down, hotová báseň, Subdue (Noisia)  kop kop a letíš vpřed. Projekce bez chyby a zvuk vynikající. A mixy neuvěřitelné. O tom, že Optical má ruku v sádře jsem se dozvěděla až po hodině, fakt big up, že to takhle zvládnul. Zkusili vychrlit něco odlišného, něco dupstepového, což ani neznám, ale díky tomu jsem se mohla aspoň na chvíli odpoutat od pomyslného řetězu. „Twist your head around. It's all around you. All is full of love. All around you“ Sladké – All Is Full Of Love (Björk, Chris SU), jeden z klenotů od Chase and Status -Eastern Jam a nastartovali další šílené a těžko zastavitelné zlámanosti.



Vydržet tři hodiny a nešoupat jenom nohama, když ti pod nos sunou takové pecky, je prakticky nemožné. Necítíš ani potřebu se napít, nemáš chuť něco někomu sdělovat a jenom čekáš na svoje dávky adrenalinu. Jak oni nám to dávali, tak my jim to vraceli. Pramínky potu spolu závodily a vlasy se s každou minutou víc a víc cuchaly. Ač nepříjemný, ale nezapomenutelný pocit, pocit štěstí z hudebního prožitku. Tím chci říct, že je klidně vozte dvakrát do roka, vždycky je to kvalita, která se nezapomíná.



Jelikož jsem předchozí tři hodiny dávala přednost těm nahoře, pozapomínala jsem na společenské povinnosti a na Philipa TBC jsem už spíš postávala o kus dále a stěžovala si na svoji únavu. Padli nějací State of Mind, Levitate (Spor, Ewun, Ivol Intent) nebo Gold Dust (Fresh) a jak už to od Philipa bývá, tak se špetkou východního koření. Nikdy mě ty jeho skillz nepřestanou udivovat, jen v tenhle moment už byla silnější touha po sladkém domovu a tvrdém spánku.

Promotéři odvedli dobrý kus práce, hlavní hvězdy se postaraly o skvělou show a je zbytečné už k tomu něco dodávat. Však taky proč, stačí si jenom odškrtnout další povedený Take Control. 

 

 




diskuse
23:49 | 14.12 | 2008 circa

peknej reportek ! :-)

16:00 | 14.12 | 2008 pitrsk

super report, akorat nevim, kde byl ten vynikajici zvuk :D

14:24 | 14.12 | 2008 yendys

dobře ty!!! uz se tesim na report od MAMBY z TOUCH THE JUNGLE: SPECIAL VIRUS EDITION ! .)

11:00 | 14.12 | 2008 shimik

pekny mambo! :)

Pro možnost přidat příspěvek musíte být přihlášení.
Registrovat se můžete zde

  zpět na přehled článků

suport


friends
friends
friends
friends
friends
friends
friends
friends
friends
friends
friends
friends
friends
friends
friends
friends
friends
friends
friends
friends
friends
friends
friends
friends
friends
friends
friends
friends
downlaod