Top

Riya live @ Uhelna, Praha

Ještě jedna (a asi už poslední) vzpomínka na skvělý večer v Uhelna klubu. Celé vystoupení Riya live na videu… Nezapomeňte, že v těchto dnech vychází deluxe verze jejího parádního alba Sublimation. Doporučujeme!


6. 12. 2016, publikoval anakin
Fresh

Videorozhovor: Koogi

Jeden z prvních českých drumandbassových DJs, zakladatel projektu Shadowbox, člověk, který nejen svým legendárním mix CD pro Tripmag „obrátil“ na dnb několik generací fanoušků. Povídali jsme si o začátcích, současnosti a nadcházejícím Shadowbox Openairu.

21. 8. 2018, publikoval anakin

HD Video // Inside Info, Rockwell a Gridlok na LIRu

Po videu z Markyho setu přicházejí na řadu další 3 pánové. Inside Info se předvedl na Viper stage a v rámci Noisia Invites to rozsekali Rockwell s Gridlokem. Po kliknutí na nadpis se dozvíte, jak to tam vypadalo.

11. 3. 2015, publikoval anakin

HD Video // Marky na LIRu

Marky je originál, pan DJ, frajer. V pátek se zase jednou ukázal v Čechách a jako vždy to stálo za to. V článku je pár minut jeho vystoupení pro ty, co nestihli nebo chtějí zavzpomínat.

3. 3. 2015, publikoval anakin

HD Video: Danny Byrd & Dynamite MC v Roxy

Tak si to zopákneme. Danny Byrd je borec a jeden z nejzábavnějších Hospital DJs. Další mejdan ze série Shadowbox @ Roxy se moc vydařil. Fotky jste viděli tady a tady. A tady máte video. Příště, 5. dubna přiletí Bryan Gee!

5. 3. 2013, publikoval anakin

HD Video: Technimatic @ Shadowbox @ Roxy

Vše podstatné už napsal Ry u svého fotoreportu. Party byla bezva, Technimatic jsou sympaťáci a lidi je milujou. Tady je video, které dokazuje, že pánové si všechnu slávu zaslouží. Kromě toho, že vládnou současnému liquidfunku jako producenti, umějí se pěkně otáčet i za mixákem.

4. 2. 2013, publikoval anakin

HD video // Consequence live v Crossu na VPX 03

Trochu se zpožděním, ale přece. V dubnu vystoupil na třetím vydání večera Volnej Průběh Crossem se svým živákem  Cameron McLaren aka Consequence a nabídl návštěvníkům silný hudebně – vizuální zážitek, na který dodnes vzpomínáme. Vy si ho můžete připomenout díky Anakinově záznamu.

20. 9. 2012, publikoval nitrous

HD video // Spectrasoul na českém LIRu 2012

Hned na začátku přiznávám, že natáčení na letošním letním Let It Rollu jsme moc nedali. Nicméně náš jediný úlovek stojí za to: Dave ze Spectrasoul zahrál skvěle a jeho vyvážený set nás všechny dostal. Jeho prvních 10 minut si dejte na videu, které vypadá tentokrát trochu jinak…

26. 7. 2012, publikoval anakin

HD video // Fred V & Grafix v Roxy

Červnový Shadowbox mejdan v Roxy se (zase) nad očekávání povedl. Na 22 minutovém videu se podívejte, jak to tam rozhýbali headlineři Fred V & Grafix a jako bonus nabízíme i krátké čtenářské video z vystoupení Deadly Viperz.

14. 6. 2012, publikoval anakin

HD video // Camo & Krooked v Roxy

Camo & Krooked jsou superstars, publikum miluje jejich produkci i jejich vystoupení. To se potvrdilo v první květnový pátek, kde totálně rozsekali po střechu narvanou Roxy. Tady je HD video, které zachycuje prvních 12 minut jejich show. Jsem zvědavý na letní LIR, kde bude jejich live act!

14. 5. 2012, publikoval anakin

HD Video // Technicolour na Shadowbox@Roxy

Máme tu daší HD video. Tentokrát je to 21 minut z pátečního vystoupení Technicoloura v Roxy. Kdo byl, rád si připomene skvělou atmosféru, kdo nebyl toho video jistě navnadí na 6.4. kdy na dalším pokračování našeho mejdanu vystoupí dRamatic & dbAudio.

5. 3. 2012, publikoval sweg

HD Video // Andy C & MC GQ na LIRu

Andy C je djský bůh a dokazuje to při každém svém vystoupení. My jsme zachytili několik jeho neuvěřitelných mixů a parádní oldschoolovou vložku na zimním Let It Rollu 2012. V článku najdete všechna 3 videa z Let It Roll včetně přestříhaného High Contrasta s vylepšeným zvukem.

21. 2. 2012, publikoval anakin

HD Video // D-Bridge na LIRu

V druhém videu se přeneseme na Take Control stage, kde zahraniční část noci otevíral D-Bridge. Narozdíl od většiny ostatních DJs jsem si tady čas od času mohl říct „tak tohle jsem ještě neslyšel“. K tomu precizní mixy a perfektní zvuk… Čekit!

20. 2. 2012, publikoval anakin

HD Video // High Contrast na LIRu

Je za námi další vydařený LIR, ještě teď nás bolí nohy a hlasivky :) V prvním videu, jsme se zaměřili hlavně na sympaťáka High Contrasta, který předvedl přesně to, co jsme od něj očekávali: písničkový a ryze hospitalovský set. Další videa očekávejte začátkem týdne.

19. 2. 2012, publikoval anakin

Video: Nymfo na Shadowbox@Roxy

Drumandbassová noc SHADOWBOX@Roxy zažila dosud nejtvrdší set. Nymfo se s tím nepáral a mimo to, že solil jednu neuropecku za druhou, jsme se přesvědčili i o jeho skvělé technice mixu. Začátek jeho setu si dejte na videu. Lednového hosta zatím neprozradíme, ale těšit se můžou milovníci liquidfunku.

8. 12. 2011, publikoval anakin

Video: Alix Perez na Let It Roll Open Air Czech 2011

Ještě než jsme se vydali na Camo & Krooked, jsme na Take Control stagei natočili mistra deepu a jednoho z největších talentů současného drumandbassu vůbec. Dámy a pánové, Alix Perez! V článku najdete i spoustu dalších videí od AfterTelevize.

5. 8. 2011, publikoval anakin

Video: Camo & Krooked na Let It Roll Czech 2011

Fotky z pátku už jste si prohlédli, tak je na čase dát si video. Set Camo & Krooked patřil k vrcholům mainstage a na videu z blízka uvidíte, jak kluci na 100 procent využívají možnosti hraní ve 2. Navíc ty záběry na několikatisícový dav pod nimi jsou… kulervoucí :)

26. 7. 2011, publikoval anakin