Kontakt, informace, obecné dotazy
mafia@shadowbox.cz


Logo ke stažení
Shadowbox Logo Pack


Jméno Shadowbox jsme na české drum’n‘bassové scéně začali slýchat od roku 1999, kdy dnes již legendární DJ Koogi na Radiu 1 odstartoval stejnojmenný rozhlasový pořad o novinkách z oblasti junglu a breakbeatu. Koogi však nezůstal jenom u něj a krátce nato začal pod hlavičkou Shadowboxu spolupořádat party, které putovaly po různých prostorech a postupně hostily velká jména té doby jako například Usual Suspects, Total Science, Stakka + Skynet, Kemala nebo Ed Rushe. Úspěch celého projektu dal vzniknout i webové stránce, která původně měla pouze doplňovat rozhlasové vysílání, ale později začala přinášet i recenze desek, reportáže z akcí a další informace ze scény.


Shadowbox je na scéně již více než 15 let a patří mezi největší stálice scény. Díky našim DJs jsme do ČR přivezli například Cyantifica, Kasru, Technimatic, Rockwella nebo dnes již neexistující projekt Instra:mental. Ačkoliv členové naší party působí na scéně v různých uskupeních (Volnej Průběh, Let It Roll, DrumiX a jiné), jedno mají společné – vkus, cit pro vše kvalitní a hlavně aktivní zájem o hudbu. Nesoustředí se navíc jen na jeden sub žánr drum’n’bassu, v jejich setech tak uslyšíte skutečně širokou škálu stylů.


Od roku 2012 běží na radio.shadowbox­.cz nepřetržitý stream nové i starší hudby pod hlavičkou Shadowboxu. Náš stejnojmenný radiový pořad každou druhou neděli na Radiu 1 pak představuje to nejlepší z drum’n’bassu a aktuální mixované sety a spotlight mixy. Více o pořadu najdete na shadowbox.cz/ra­dio1.