Fotky z našich narozek v Crossu od Marka Dudy

Máme za sebou oslavu našich 20 let v pražském Crossu. Úsměvy, vzpomínky a spousta známých tváří – děkujeme, že jste přišli a udělali tak super atmosféru na obou stages i při koncertu Hard to Frame. Díky Markovi (JIM BARRIS) za fotky!

7. 5. 2019, publikoval rudeboy

Pár fotek z londýnské noci labelu 1985 Music

O víkendu jsme zaletěli do Londýna a kromě toho, že to stálo hodně liber, se nám taky vrátilo hodně zážitků – minimálně v parádním mejdanu v režii 1985 Music: Alix Perez, Skeptical, Monty, Symmetry Recordings Break a Breakage. Parádní zvuk a atmosféra, no bad tunes!

9. 4. 2019, publikoval rudeboy

Fotky z Aquarius ve Fabricu

Bylo to jak cestovat časem. 18 let? mazec… zvuk desek zněl jak kdyby to bylo včera, kdy jsem poprve navštívil ostravský Fabric.

16. 2. 2019, publikoval chemix

Fotky z Shadowbox Open Airu s Lenzmanem

Premiérový Shadowbox Open Air se povedl na jedničku, v prostoru Mysticu na pražské Štvanici jsme si užili skvělý set Lenzmana, kterého doprovodila většina Shadowbox DJs. Tak zas za rok!

28. 8. 2017, publikoval rudeboy

Fotky z Drumstation s Kasrou

27. 8. 2017, publikoval rudeboy

Fotky z Litovelského otvíráku

V Litovli už pátým rokem probíhá Otvírák v místním pivovaru s letošní snad rekordní 12.000 účastí. Třetí scénu pravidelně obsazují d'n'b headz, letos se krom rezidentů (Prokta, Rudeboy, Peejay, Dubtrax…) ukázal americký T.R.A.C, vídeňský Paul SG, slovenský Lixx a pražský Sta. Koukněte na prvních pár fotek.

20. 8. 2017, publikoval rudeboy

Fotky z Riya live od Swega

Oslava 17. narozenin Shadowboxu byla fakt skvělá. Riya je bohyně a vy, kdo jste přišli, jste vytvořili jí i nám nejlepší atmošku. Na tenhle mejdan budeme dlouho vzpomínat – i nad těmahle fotkama ;)

17. 11. 2016, publikoval anakin

Fotky z narozenin Shadowboxu s Riya od chemixe

Riya, Deadly Viperz, Nitropank, Sweg, Stuart, M4Y4, Panorama

13. 11. 2016, publikoval chemix

Fotky z Deep Beat Avantgarde od Rye

Random Movement + Bassdrive Crew, Aleqs Notal, Sta, Not Tonight, Prokta a další

19. 9. 2016, publikoval rudeboy

Fotky z Konečně na vzduchu od Rye

Léto jsme otevřeli v Tiskárně na vzduchu mejdanem, kde jsme se dobře najedli, napili a poslechli rovnou i zlomenou muziku. Hlavním hostem večera byl pak polský Mortem z Metalheadz. Fotil Ry.

30. 6. 2016, publikoval rudeboy

Fotky z Wormhole od Jana Volejníčka

Jako bych byl zpátky v roce 2002, někde ve sklepě na Andělu, hrál asi Reverb, promítali asi Phase, bylo to určitě dobrý. A díky Crossu, díky M4Y4, díky Robovi a Skynetovi, díky vzpomínkám, vrátili jsme se o pár let zpět skrze časovou díru. Příště zas, jo? Mrkněte na pár fotek od Jana Volejníčka.

13. 12. 2015, publikoval rudeboy

Photo report: Andy C & MC GQ at Roxy

The big man ANDY C got behind the decks for a heavy 4-HOUR set at Roxy on Friday! MC GQ hosted the evening with support from Thiew, Halbax, and ONE WAY. Big up to everyone who came out with the energy all night long!

4. 10. 2015, publikoval rxyz

Photo Report: Makoto, A-sides, and Deeizm at the SHADOWBOX 16th Birthday

The SHADOWBOX celebrated their sweet 16th birthday at Roxy Prague with MAKOTO, A-SIDES, and DEEIZM. Big up to KOOGI, RUDEBOY, 2K, AKIRA, M4Y4, and PANORAMA for the SB support!

29. 9. 2015, publikoval rxyz

Photo report: Om Unit at Cross

Om Unit brought 2+ hours of great vibes and moody basslines, with Rudeboy, Akira and a host of local talent, to this month's Drumsta­tion at Cross ! See more…

18. 8. 2015, publikoval rxyz

Photo report: Let It Roll Summer 2015

It been called the biggest Drum and Bass Festival in Europe, and from the looks of things, it's only getting bigger. Packed with international performers and guests, local all-stars, and beat hungry party people. See more…

4. 8. 2015, publikoval rxyz