NITROUS
dj redaktor

Jako dj vystupuje již hodně přes deset let. Většinu této doby hraje drumandbass, s nímž objel velkou část tuzemských, ale i mnoho zahraničních klubů. Dlouhá léta společně s Koogim, později s 2Kjem uváděl pořad Shadowbox na pražském Rádiu 1. S druhým jmenovaným také vystupoval pod jménem Nitropank.


Dnes je Nitrousův hudební záběr mnohem širší, de facto bez zbytečných hranic. V klubech dál hraje drumandbass, stále raději však míchá také rovné beaty nebo electro. Nejraději z vinylů, protože tak se mu to líbí nejvíce. Doslova cokoliv lze slyšet během jeho obnedělní směny na Rádiu 1, kde prezentuje svůj velmi osobní hudební výběr. Vedle Shadowboxu je členem pětičlenné formace Volnej Průběh, která v klubu Cross pořádá večírky VPX (Volnej Průběh Crossem). Filozofií noci je vozit do Česka jména, jež by se u nás objevila asi jen stěží, bez ohledu na aktuální hudební trendy. Každou první sobotu na Rádiu 1 mezi 22. hodinou a půlnocí běží stejnojmenný pořad.


Vedle VPX se Nitrous v současnosti podílí na liquidfunkovém večírku Inner City v Café Nona, pomáhá také se Shotgun festivalem, jehož progresivní filozofie je mu blízká.