IN DA BUSH


Roxy promotion uvádí:

in da bush – jungle session

Special Guests: GALAGHA & GABANNA (drumatique – sk)
Resident DJs: IM CYBER , GHONZALES
Breakbeat.cz killout: Saku & Heytos (breakbeat.cz)


lights by Technical Design, videoprojection by Phase

pá 16.7.2004
start 22:00
Roxy

Červencová, první plně letní Bush bude hostit přespolní elitu ze Slovenska, známou drum'n'bassovou dvojku – dje Galaghu & Gabannu.

Pánové Galagha a Gabanna obecně platí za to nejlepší, co může slovenská drum'n'bassová scéna nabídnout; oba jsou rezidenti známého Bratislavského U-clubu a oba hrají od samého začátku devadesátých let, což samo o sobě rozhodně o něčem vypovídá. Jejich zlomená a velmi oblíbená noc Dramatique má ‚odehrané' slušné jméno nejen na Slovensku, ale i u nás se nerozlučné duo těší velké oblibě. Můžeme se tedy těšit na (nejen) aktuální kousky všech ‚podstylů' d'n'b zakomponovaných do technicky vychytaných a skvělou náladou nakoplých setů. Slovenské borce samozřejmě podpoří domácí rezidenti Bushe – natisíckrát prověření a zkušení jezdci – DJane IM Cyber a DJ Ghonzales a v breakově orientovaném Killoutu zahrají pánové Saku a Heytos z breakbeat.cz. O videoprojekci se jako obvykle postarají borci z Phase a světla zajistí Technical design; Potěší určitě i fakt, že vstup je první hodinu pouhou stovku. Nezapomeňte – Bush s dvěma slovenskými a čtyřmi českými DJs už 16. července!

www.drumatique.sk

text: Roxy

Upozornění: Shadowbox.cz neodpovídá za informace uvedené v tomto textu, ani nenese právní důsledky vzniklé jejich zveřejněním. Za obsahovou i gramatickou správnost textu zodpovídá zadavatel.