STANJAH
redaktor

Stanjah se k elektronické hudbě dostal někdy na přelomu let 2007/2008, kdy ho ovlivnily kapely jako Daft Punk, Prodigy, nebo Chemical Brothers. Následovalo několikaleté tekno období, kdy objížděl lokální akce kolem Blatné a na jihozápadě Čech, kde se také seznámil s dnes již neexistující partičkou Triple Animals, která tehdy pořádala drum'n'bassové akce právě v tomto regionu. Koncem roku 2010 se parta Triple Animals rozpadá, načež několik jejích členů zakládá sound systém BoAka Sonic Entertainment, na jehož druhé akci se Stanjah poprvé dostal k DJingu, do jehož tajů ho zasvětil Rudy Klenovský.

V létě roku 2011 se stal členem sound systému BoAka Sonic Entertainment, se kterým následně pořádal několik lokálních akcí, zaměřených hlavně na drum'n'bass, house a techno. V roce 2013 se seznámil se Stuartem, se kterým následně začal pořádat elektronické akce v blatenském music baru Prostor. V druhé polovině roku 2014 následoval přesun do Prahy, kde se právě přes Stuarta seznámil s Honeyem T. V Praze se poté Stanjah čas od času objevil za gramofony na akcích Drumy i Nedrumy v Klubovně a Le Mirage na Ipáku, jednou si zahrál i v klubu Styx. V druhé polovině roku 2015 začal psát pro web Techno.cz, a přes Honeyho se pak dostal i k psaní pro Shadowbox.

V současné době od něj můžete slyšet styly jako House (Deep, Funky, Tech, Acid), Drum'n'Bass (Liquidfunk, Deep), Techno, ale čas od času si střihne i Breakbeat.