STUART
dj redaktor

Stuart hraje od podzimu roku 2010, kdy se s bagem plným drumandbassových vinylů začal objevovat na lokálních akcích v jihozápadních Čechách a později také po boku DJ Honeyho v menších pražských klubech a barech na akcích Drumy i Nedrumy. V roce 2012 vzniká i stejnojmenná crew. K drumandbassu začínají přibývat i další styly – nejprve dubstep a breakbeat, později i rovnější beaty.

V létě 2015 začíná přispívat svými články na web Shadowboxu, o pár měsíců později se stává členem crew i jako DJ. Dva a půl roku připravoval Nepodcast – pravidelný mixovaný set drumandbassových novinek, vzniklo rovných 30 dílů. V jeho drumandbassových setech se nejčastěji potkává liquidfunk s deep drumandbassem, nevyhýbá se ani experimentům nebo tanečnějším polohám. Stále více se věnuje i dalším stylům. Můžete od něj slyšet elektroniku různých temp a atmosfér – od decentního downtempa přes taneční house až po techno nebo uk garage a bass music.

Na začátku roku 2020 odchází z Drumy i Nedrumy a později se přidává k projektu tracklist.cz. Původně menší hudební blog se v průběhu roku rychle rozrůstá. Kromě psaní článků má Stuart na starosti vizuální styl a web samotný. V prosinci spolu s dlouholetým parťákem a zakladatelem tracklist.cz, Dozikurem, rozjíždí podcast věnující se hudebním novinkám napříč žánry.