Hlavní stage bude tradičně patřit vytříbeným zlomeným beatům, přičemž se celý hudební příběh bude odvíjet ve stylu liquid funku, deepu a soulful drumandbassu. Jako hlavní hosté se zde představí dvojice zvučných producentů, kteří samostatně vydávali jednu pecku za druhou, poté ale dali dohromady společný projekt a začali vydávat ještě větší pecky. Řeč není o nikom jiném, než o uskupení The Vanguard Project. Pod tímto jménem se skrývá dvojice BCee, šéf labelu Spearhead Records, a Villem, který se blýskl svou spoluprací s McLeodem, a následně i samostatně, když vydal řadu úspěšných releasů. Společně tvoří od roku 2016, a od té doby stihli vydat řadu kvalitních tracků na značkách Spearhead, Fokuz a řadě dalších vydavatelství. Jejich tvorba se pohybuje hlavně na vlnách liquid funku, soulful drumandbassu, ale nebojí se zabrousit i do polámanějších rytmů jungle music, je tedy jasné, že nás od této dvojice čeká set plný jedinečných atmosfér a krásných melodií. Jako další hosté se zde představí dvojka Eska & KamCZa, kteří v současné době společně připravují jedinečné parties s názvem Zlomená Scéna v prostorách Café NoNa v Národním divadle. Od nich, jakožto matadorů české zlomené scény, se jistě dočkáme pestré selekce a kvalitního hudebního zážitku. Samozřejmě také nebudou chybět zástupci pořadatelské Liquid DnB Crew. Tu tentokrát zastoupí Theya, Runky, Blofeld, Fallen Gemini a Stanjah, jejichž sety rovněž nenechají nikoho chladným. Je tedy rozhodně na co se těšit!

Spodní sklepní stage bude i tentokrát patřit temnějším rytmům bass music, house music a experimentální elektroniky. Britskou undergroundovou klubovou scénu přijede reprezentovat talentovaný producent a DJ, který si říká Neana. Ten má na svém kontě nespočet skvělých releasů a v současné době se řadí mezi největší talenty a inovátory na scéně. Jako support se zde dále představí dvojka Nkl94 & Yo Haan, kteří reprezentují uherskohradišťskou crew Yolo Until You Die, jenž stojí za mejdany YOLO ve věhlasném klubu Mír. Ve společném setu dále zahrají také SBSTRD & Vesly, a nebude chybět ani Theya jakožto zástupce pořadatelské crew. Na své si tak přijdou nejen nadšenci do zlámaných beatů.

Vesmírná loď Liquid Flights startuje už dnes v prostorách klubu Cross ve 21:00. Slunce venku sice napovídá, že se kvapem blíží léto, noci však stále zůstávají chladné, takže neváhejte a dorazte si nechat rozehřát srdíčko velkou porcí kvalitní atmosférické muziky, kterou pro vás každý z vystupujících DJs nachystal.