Kukurica: Uvést do pohybu 130kg není žádná sranda

Před plánem vyzpovídat slovenského DJe Kukuricu jsem byl varován, že prý není moc výmluvný, což nakonec potvrzují i první odpovědi rozhovoru. Když pak ale postupně přišla řeč na festival Let it Roll, tak příjemně pookřál. Jak by také ne, tento drum & bassový svátek nás čeká již o víkendu!


23. 7. 2008, publikoval BIFIDUS AKTIF

ptal se: BIFIDUS AKTIF

Na doporučení jednoho nejmenovaného redaktora dnb.sk se chci zeptat, jestli se v rozhovoru budeš snažit a nepošleš mi jen jednovětné odpovědi… :)
Ano.

Můžeš nám na začátek prozradit, jestli máš raději praženou kukuřici a nebo nakládanou v plechovce?
Popcorn.

A kradl jsi někdy kukuřici na poli?
Nie, máme vlastné pole.


Na Slovensku jsi velmi oblíbeným DJem… dokonce si vyhrál i nějakou tu DJskou cenu v a mixák Ecler, nemýlím se?
Nemýliš… snažím sa vždy podať čo najlepší výkon a keď to ľudí baví, tak som spokojný – to mi stačí. Veď to je práca DJa, baviť ľudí, no nie?! Mixák som predal :)

V Čechách jsi ale zatím neměl moc šancí se ukázat. Věřím, že se na Let it Roll hodně těšíš…
Teším! A moc! Rád hrám na letných open-airoch a vždy sa moc teším na miesto, kde som ešte nebol. No a Let it Roll je velká akcia so skvelým lineupom, najlepšie hranie aké som mohol toto leto dostať.

Naposled si vypustil do světa živák z akce Beatz, ale studiovky zanedbáváš… Tak kdy se dočkáme nového Kuku setu?
No to by som aj ja rád vedel…. Mám veľa aktivít, samozrejme k tomu práca a ešte škola. Dúfam ale, že sa mi to už čoskoro podarí :)

Publikum vždy šílí, když hraješ a skandují „Ku-ku-ri-ca – Ku-ku-ri-ca“ – sám jsem byl svědkem. Stává se Ti běžně, že po Tobě dívky hází kalhotky?
Stalo sa mi to raz. Páchateľ je známy ;)


Jsi členem bookingu Signall společně s Lixxem a nejúspěšnějším slovenským producentem L Plus. Jaký je to pocit být v crew mezi takovými frajery?
Skvelý! Je super, že v jednej crew sú ľudia, ktorí si rozumejú a pritom všetci sú výrazné osobnosti na scéne.


Právě na Let it Roll zamíříte všichni tři. Dobře víme, že jste každý něčím výjimečný. Kdyby si měl možnost, které dovednosti bys ukradl L Plusovi a Lixxovi?
Larrymu samozrejme jeho producentské schopnosti a kreatívne nápady, ktoré predvádzal v časoch, keď hral ešte z dosiek. No a Lixxovi scratching!

Když hrál nedávno Andy C v Roxy, bylo jasné, že na této akci nemůžeš chybět, ale ani samotný Andy C Tě nedokázal roztancovat. Je vůbec někdo, kdo by to mohl dokázat? Vzpomeneš si, komu a kdy se naposled podařilo Tě roztancovat na party?
Každý kto hrá dobré tracky. Len mne sa musí chciet tancovať…vieš, uviesť do pohybu 130kg neni žiadna sranda! Naposledy sa to myslím podarilo Lixxovi na Beatz.

A je někdo, kdo má šanci na Let it Rollu? Je někdo, koho si opravdu rád poslechneš?
Určite Scratch Perverts, Freestylers nebo Futurebound…

publikoval BIFIDUS AKTIF