Radio 1 at Aeroport - Karlovy Vary

Radio 1 DJs took over Wednesday night of the 50th Karlovy Vary Film Festival at Aeroport for a party that didn't stop until the sun came up! See more…

12. 7. 2015, publikoval rxyz

Radio SHADOWBOX: Redrum Rychta #15 a High Five

Již několikrát jsme slibovali záznam živého setu, a tady je! Z Perverse Slafkof open airu jsme vybrali část setu z brzkého sobotního rána a k němu ve studiu přidali pozvánky na akce v Brně a okolí. Podcast Redrum Rychta bude následován novým minipořadem High Five, kde své aktuálně nejoblíbenější tracky představí vždy jeden z předních českých DJs. Začínáme ve čtvrtek v 18 hodin. Poslouchej.

29. 8. 2013, publikoval anakin

Radio SHADOWBOX: Podcast Redrum Rychta

Další radioshow Redrum Rychta DJů Vje a Mushky je na světě. Tentokrát jako (před)vánoční speciál plný supr „válů“, informací o parties a drbů převážně z Brna. Nalaďte se na http://radio.shadowbox.cz, premiéra startuje ve čtvrtek v 18 hodin.

12. 12. 2012, publikoval anakin

Rádiový Shadowbox v neděli od šesti s BIOSem

Slánskou Touch The Jungle crew znáte jistě nejen díky kvalitními stejnojmennému mejdanu. Tamní partička disponuje také kvalitním DJským zázemím. Do nedělního Shadowboxu jsme si pozvali jednoho z jejích nejmladších zástupců, BIOSe. Naladíte na 91,9 FM nebo www.radio1.cz od 18.00.

8. 6. 2012, publikoval rudeboy

Radio SHADOWBOX: Deadly Viperz, Redrum a Deepness

Za prvé: Deadly Viperz rozjedou jubilejní 10. SPS show! Za druhé: Vje a Mushka se u nahrávání podcastu Redrum Rychta výjmečně nesešli v Brně, ale v Praze. Za třetí: Druhý Deepness Podcast je kratší, ale o to nabitější. Sečteno: Ve čtvrtek 12.4. tě na http://radio.shadowbox.cz čeká spousta kvalitního drumandbassu.

11. 4. 2012, publikoval anakin

Radio: Koogi a Nitrous rozjíždějí nový podcast

Léta společně moderovali pořad Shadowbox na pražském Rádiu 1 a teď spouštějí další na Rádiu Shadowbox. Nový podcast Koogiho a Nitrouse startuje ve čtvrtek 29. září od 16 hodin, reprízovat se pak bude v sobotu 1. října od 13 a v pondělí 3. října od 19 hodin.

27. 9. 2011, publikoval nitrous

Radio: Local Heroes a jejich podcast STRA!

Už po šesté se schází Local Heroes a jejich parta ve studiu, aby pustili nové dnb pecky, upozornili na zajímavé akce a potlachali s hosty, kterými jsou tentokrát Schooler & Creax. Podcast STRA! má premiéru ve čtvrtek 22.9. v 16 hodin na Drumandbass Radiu SHADOWBOX. Tune in!

21. 9. 2011, publikoval anakin

Radio // Deadly Viperz, Bifidus Aktif, DJ Blofeld

Deadly Viperz si k pátému pokračování svého Snake Pit Sessions podcastu na Radiu SHADOWBOX (středa 20.7. v 16 hodin) přizvali jednu z hlavních postav festivalu Let It Roll. Bifidus Aktif zodpoví všetečné otázky, vybere tracky od headlinerů, řekne pár nepřístojností a zase půjde. DJ Blofeld pak s hosty…

19. 7. 2011, publikoval anakin

Radio // Podcast Redrum Rychta potřetí

Už potřetí se sešli DJka Vje a DJ Mushka z Redrumu, aby roztočili vinyly, seznámili vás s tím, co je za poslední měsíc bavilo a pozvali na nějaký ten mejdan. Tentokrát až překvapivě liquidfunkové a letní a s pozdravem od samotného Tonyho Colemana (London Elektricity). Premiéra bude v pondělí (4.7.) v 14 hodin.

1. 7. 2011, publikoval anakin

Radio // Deadly Viperz, Stoned Raiderz a NZP

Čtvrteční (23.6.) pozdní odpoledne na Radiu SHADOWBOX naloží pěknou várku podcastů. V 17:00 se se svým 2. pořadem přihlásí Stonedraiderz, v 18:00 dejte už 4. Snake Pit Session od Deadly Viperz a od 19:00 se konečně dostáváme i k odvysílání 23. NZPéčka, kde se coby host ukáže man of the moment Rido.

21. 6. 2011, publikoval anakin

Radio // Local Heroes, Duo Blondynos a Psyekova premiéra

3 podcasty v jeden den, to jsme tu ještě neměli! Čtvrteční (16.6.) maraton na Drumandbass Radiu SHADOWBOX odstartují v 17 hodin Local Heroes a jejich pořad STRA!, následovat budou v 18 hodin Rudeboy & M4Y4 s pořadem „Na bodu mrazu“ a v 19 hodin se dočkáme prvního vydání podcastu šéfa labelu Deafmuted Psyeka, ve kterém půjde striktně o domácí (rozumněj česko-slovenskou) tvorbu.

15. 6. 2011, publikoval anakin

Radio: Redrum Rychta podruhé, World Domination poprvé

DJka Vje a DJ Mushka z nejznámějšího brněnského uskupení Redrum se podruhé sešli ve studiu, aby uvedli svůj mix čerstvých novinek a zlomených evergreenů, podělili se o své zážitky a pozvali vás na několik mejdanů. Premiéra je ve středu (18.5.) v 18 hodin. DJ Blofeld a jeho World Domination jsou …

16. 5. 2011, publikoval anakin

Radio: Rudeboy & M4Y4 poprvé, Local Heroes podruhé

V úterý 11.5. si dáme hned 2 premiéry na Drumandbass Radiu SHADOWBOX! V 18 hodin si pusťte 2. vydání podcastu STRA! v režii Local Heroes a hned potom (od 19 hodin) se připravte na velkou premiéru Duo Blondynos a.k.a. Rudeboy & M4Y4 a jejich prvního podcastu z řady NA BODU MRAZU. Ti vtipně…

9. 5. 2011, publikoval anakin

Radio SHADOWBOX Recording @ Le Mirage

Dnešní noc v Le Mirage na Ípáku bude patřit Radiu SHADOWBOX. DJka Vje (Redrum) a DJ Anakin (Shadowbox) zahrají, své sety zaznamenají a příští týden zveřejní na našem radiu. Rozjedou tak novou řadu mejdanů, z nichž každý si budete moct užít několikrát :) Pokračujeme příští měsíc (11.5.) s M.Petem.

7. 4. 2011, publikoval anakin

Radio: První podcast od Deadly Viperz

Radio Shadowbox uvádí první podcast z řady Snake Pit Sessions DJů Akiry a Anakina, kteří už si nějaký ten rok říkají také Deadly Viperz. Čeká nás hodina novinek ze zahraničí (mimo jiné od Icicla, Cyantifica, Total Science, Chase & Status), z domova (M.Pete, PeeJay), pozvánky na zásadní mejdany blízké…

14. 3. 2011, publikoval anakin